٬
مراحل ثبت مشخصات : شناسایی و تعیین هویت ،صدور شناسنامه       مهم ترین وظیفه مدیر دامپروری،اقتصاد کردن فعالیت دامپروری است و رکوردگیری یکی از مهم ترین ابزارهایی است که به مدیر در رسیدن این هدف کمک می کند.       تعریف رکوردگیری:اندازه گیری دقیق و مرتب صفات مورد نظر برای بررسی توان تولیدی،تولید مثلی و اقتصادی گاوهای شیری است و مهم ترین این صفات،تولید شیر،چربی،پروتئین،تیپ،تولید مثل و طول عمر اقتصادی       این اتحادیه آمادگی فروش وتوزیع بذر یونجه از شرکت کیننتال ایتالیا را بعهده گرفته است.جهت اطلاعات بیشتر می توانید با بخش فنی اتحادیه در ارتباط باشید.       جهت اطلاع از لیست اسپرمهای موجود در بانک اتحادیه می توانید با بخش ثبت و مشخصات این اتحادیه در ارتباط باشید.       گاوهای آبستن در حدود 40% بیشتر از گاوهای غیر آبستن آب می نوشند.       مدیریت تغذیه گاوهای شیری در طی دوره انتقال بروی سلامتی و میزان تولید آن ها تأثیر می گذارد.       عدم تعادل و کمبود مواد مغذی تأثیر زیادی بر جنین و گوساله تازه متولد شده دارد.       یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد رابه تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت مینماییم.       خداوندا تو را شاکریم که یک ماه میهمان واین اجازه رابما دادی تاسحر‌ها عاشقانه با تو سخن بگوئیم ودرد دلمان را با تو بگوئیم واکنون روز اول شوال را بر ما عیدگرداندی عید برعاشقان مبارکباد.       در آغازین روز سال، از درگاه خداوند متعال خواستارم که ارمغان روز‌هایی سال جدید آرامشی باشد از جنس خدا؛ آرامشی که هیچگاه تمام نشود. عید نوروز مبارک       رمضان ماه تمرین است ،تمرین عشق ،تمرین اراده ،تمرین گذشتن از خویش برای رسیدن به معشوق فرارسیدن ماه رمضان مبارک..      

ثبت نام کارشناس

کارشناس گرامی از طریق این قسمت می توانید درخواست خود را ثبت نمایید

درخواست کارشناس توسط دامدار

دامدار گرامی از طریق این قسمت می توانید درخواست خود را ثبت نمایید

ورود به سایت

دامدار گرامی از طریق این قسمت می توانید وارد بخش مدیریتی خود بشوید

اخبار

هشدار نفوذ سویه SAT-۲ تب برفکی به کشور

ایسنا/خوزستان اداره‌کل دامپزشکی خوزستان با اشاره به شیوع و بروز بیماری تب برفکی سویه SAT-۲ در تمامی استان‌های کشور عراق و نیز بروز این بیماری در دیگر کشورهای همسایه، نسبت به خطر نفوذ این سویه اگزوتیک به کشور هشدار داد.

ادامه مطلب
تخصیص ارز نیمایی به ۴ نهاده جایگزین کنجاله سویا در بازارگاه

درحال حاضر برای عرضه و جایگزینی کنجاله‌های کلزا، پنبه دانه، آفتابگردان و ذرت خوشه‌ای در سامانه بازارگاه، علاوه بر معادل‌سازی غذایی، مجوز تخصیص ارزنیمایی گرفته شد.

ادامه مطلب
رئیس هیئت مدیره اتحادیه دامداران فارس عنوان کرد حرکت صنعت دامپروری به سمت نابودی:صنعت دام در وضعیت اسفناکی قرار داد

رئیس هیئت مدیره اتحادیه دامداران فارس عنوان کرد حرکت صنعت دامپروری به سمت نابودی:صنعت دام در وضعیت اسفناکی قرار داد

ادامه مطلب
کلاس تلقیح مصنوعی

کلاس تلقیح مصنوعی دام سنگین از تاریخ 1401/11/01 الی 1401/11/19

ادامه مطلب
شیوه‌نامه صدور مجوز صادرات دام زنده ابلاغ شد

وزارت جهاد کشاورزی شیوه نامه صادرات دام زنده را ابلاغ کرد.

ادامه مطلب
خرید تضمینی ۱۰۰ هزار تن کلزا در کشور/۹۰ درصد پول کلزاکاران پرداخت شد

خرید تضمینی دانه روغنی کلزا همزمان با فصل خرید گندم در کشور آغاز شده است و تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار تن از این محصول از کلزاکاران سراسر کشور خریداری شده است.

ادامه مطلب

بخشنامه و دستورالعمل ها