وزارت جهاد کشاورزی از تقویت تعاونی‌ها در بخش کشاورزی حمایت می‌کند

وزیر جهاد کشاورزی گفت: اتاق تعاون ایران قرابت بیشتری با حوزه کشاورزی و دامپروری دارد و به تقویت تعاونی ها در بخش کشاورزی کمک خواهیم کرد تا نقش این بخش در حوزه کشاورزی و بازرگانی افزایش پیدا کند.

به گزارش خبرنگار ایانا، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه نشست صبحانه کاری با نمایندگان تشکل‌های صنایع غذایی و کشاورزی در اتاق تعاون ایران، درجمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز در خدمت زیرمجموعه های اتاق تعاون ایران بودیم تا دغدغه‌های این افراد شنیده شود.

وی افزود: تعاونی‌ها بخش بزرگی از حوزه اقتصاد کشور را شامل می‌شوند و در قانون اساسی هم جایگاه ویژه‌ای دارند اما با نقطه اوج ظرفیت خود در کشور فاصله دارند بنابراین اتاق تعاون باید تحرک بیشتری را داشته باشد و حوزه های سرمایه گذاری باید به این نهاد کمک کنند.

ساداتی نژاد تصریح کرد: اتاق تعاون ایران قرابت بیشتری با حوزه کشاورزی و دامپروری دارد و به تقویت تعاونی ها در بخش کشاورزی کمک خواهیم کرد تا نقش این بخش در حوزه کشاورزی و بازرگانی افزایش پیدا کند.

وی افزود: تعاونی ها می توانند توزیع ثروت بیشتری را در بین مردم انجام دهند و امیدواریم با نشست های پیش‌رو بخش تعاون نقش خود را در حوزه اقتصاد مقاومتی بیشتر از گذشته ایفا کند.